آرشیو

هشدار پزشکان درمورد حمام داغ

دوش گرفتن در روزهای زمستان در مقایسه با روزهای گرم تابستان میزان توقف ناگهانی قلب و همچنین ایست قلبی را به میزان ۱۰ برابر افزایش می‌دهد.

بیشتر

مضرات و عواقب سیگار

‌طبق تحقیقات بی شماری که انجام شده است در صورت ادامه استعمال دخانیات توسط افراد سیگاری، احتمال مبتلا شدن آنها به انواع سرطان‌های دیگر از قبیل زبان، دهان، غدد، بزاق و حلق و... وجود دارد.

بیشتر

فواید پسته تازه برای بدن

گنجاندن پسته در رژیم غذایی می‌تواند از خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی ـ عروقی و تنگ شدن شریان‌های قلبی به علت رسوبات خونی جلوگیری کند و کلسترول خون را نیز کاهش دهد. تحقیقات جدید نشان می‌دهد داوطلبانی که مدت یک ماه مرتبا 28 گرم پسته در روز مصرف کرده‌اند، میزانکلسترول خون آنها 8 ‌/‌ 4 درصد کاهش یافته‌است.

بیشتر

هشت درمان طبیعی برای دیابت

برگ انجیربرگ انجیر بهترین درمان شناخته شده برای دیابت است، اما کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. برگ انجیر جزو داروهای خانگی برای درمان دیابت، برونشیت، زگیل تناسلی، سیروز کبدی، فشار خون بالا، مشکلات پوستی و زخم به شمار میرود. از برگ انجیر آنطور که باید استفاده نمیشود.

بیشتر

داروهای خانگی طبیعی برای سندرم روده تحریک پذیر

علائم سندرم روده تحریک پذیر (همچنین "روده بزرگ اسپاستیک"نیز نامیده می شود) می تواند بسیار دردناک و آزاردهنده باشد. اما راه های طبیعی بسیاری برای رهایی از آن وجود دارد.از آنجا که هیچ درمان مطمئنی برای IBS وجود ندارد، مردم روش های خودشان را برای مبارزه با آن بکار میبرند.

بیشتر